Běh na lyžích

Mistrovství světa U23/juniorů je u konce. Čeští běžci na lyžích ho uzavřeli 21. místem Jolanty Byrtus
Přečíst článek
7 min 45 s

Mistrovství světa U23/juniorů: České štafety braly jedenácté, dvanácté a třinácté místo
8 min 6 s

Zvrat v konání SP běžců na lyžích, příští týden se v NMNM neuskuteční. Svaz jedná o jeho přeložení
6 min 37 s

Elitní třicítka pro Vladimíra Kozlovského v distančním závodě na mistrovství světa do 23 let. Adéla Nováková byla 34.
8 min 57 s

Půbalová a Byrtus se v distanci na juniorském MS probojovaly do nejlepší dvacítky!
8 min 39 s

Zlato bylo na dosah! Beranová po finálových incidentech těsně nedosáhla na titul mistryně světa do 23 let ve sprintu klasicky. Černý bere 7. místo
10 min 2 s

Kdo bude reprezentovat na mistrovství světa v kategorii do 23 let?
10 min 1 s

MS U23/junioři: Dorostenka Půbalová zaskočila starší soupeřky, v juniorském sprintu byla šestnáctá
5 min 46 s

Kterým juniorům můžete fandit na mistrovství světa?
13 min 49 s

Dvě setiny od medaile! Češi na Světovém poháru opět mezi nejlepšími! Při team sprintu v Ulricehamnu byli muži čtvrtí, ženy šesté